Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 30 Kasım 2023 15:16
 ~ Son Güncelleme: 30 Kasım 2023 16:04
5 dk Okuma

Metin Cihan: Türkiye İsrail’e karşı açıklama yapıyor ama hiçbir yaptırım uygulamıyor

bianet, Burak Erdoğan'ın ortağı Mert Çetinkaya'nın Filistin'deki katliamlara rağmen İsrail'le ticarete devam ettiğini iddia etmesinin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve ailesinin şikayetiyle hakkında soruşturma başlatılan sürgündeki gazeteci Metin Cihan'la konuştu.
Görseli Büyüt
Metin Cihan: Türkiye İsrail’e karşı açıklama yapıyor ama hiçbir yaptırım uygulamıyor
Fotoğraf: Andreas Lamm / ECPMF
Haziran 2018'den bu yana bianet muhabiri. 2013'te bianet'te staj yaptıktan sonra bianet'in projelerinde de yer aldı. Expression Interrupted, susma24.com, Jıneps, Inside Turkey, tol.org gibi platformlarda...

Haziran 2018'den bu yana bianet muhabiri. 2013'te bianet'te staj yaptıktan sonra bianet'in projelerinde de yer aldı. Expression Interrupted, susma24.com, Jıneps, Inside Turkey, tol.org gibi platformlarda haber ve makaleleri yayınlandı. İfade özgürlüğü alanında birçok haber ve makaleye görüş verdi. Yazıları İngilizce başta olmak üzere Fransızca, İtalyanca ve Çerkesceye çevrildi. 8 Mart 2018’deki Feminist Gece Yürüyüşünde çektiği fotoğraflar İstanbul Büyükşehir Belediyesince sergilendi. Erciyes Üniversitesi Gazetecilik mezunu.

Devamını Göster
ilgili haberler
ilgili haberler
diğer yazıları
Sayfa Başına Git