Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 21 Nisan 2017 00:00
 ~ Son Güncelleme: 17 Ağustos 2017 17:55
8 dk Okuma

İŞSİZ GAZETECİLERDEN / AFRO TÜRKLER-1

Arap Kızı Camdan Bakıyor'la Gelen Örgüt ve "Araplık"tan Kurtuluş

Akademisyen Körükmez ve gazeteci Karakartal Afro Türklerin ten rengi sebebiyle okulda ve iş yaşamında karşılaştıkları sorunları ve ayrımcılıkları anlatıyorlar. Mustafa Olpak, örgütlenmenin öyküsü ve Dana Bayramı.
Arap Kızı Camdan Bakıyor'la Gelen Örgüt ve "Araplık"tan Kurtuluş
Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi (İLEF) 2011 mezunlarından. 2012 yılında İtalya’da Avrupa Gönüllü Hizmeti’ne katıldı. 4 yıl İstanbul’da yayın yapan çeşitli gazete ve dergilerde çalıştı. 9...

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi (İLEF) 2011 mezunlarından. 2012 yılında İtalya’da Avrupa Gönüllü Hizmeti’ne katıldı. 4 yıl İstanbul’da yayın yapan çeşitli gazete ve dergilerde çalıştı. 9 aydır serbest gazetecilik yapıyor. Şu sıralar Gazete Duvar, Zero İstanbul ve Journo için özel haberler hazırlıyor. İngilizce biliyor.

Devamını Göster
Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi (İLEF) 2010 mezunlarından. Çeşitli gazeteler ve prodüksiyon şirketlerinde çalıştı. KHK ile kapatılan Azadi TV’de muhabirlik yaptı. Şu anda İstanbul’da freelance kameramanlık...

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi (İLEF) 2010 mezunlarından. Çeşitli gazeteler ve prodüksiyon şirketlerinde çalıştı. KHK ile kapatılan Azadi TV’de muhabirlik yaptı. Şu anda İstanbul’da freelance kameramanlık ve görüntü yönetmenliği yapıyor. Kürtçe ve Arapça biliyor.

Devamını Göster
ilgili haberler
Sayfa Başına Git