Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 13 Ocak 2024 13:57
 ~ Son Güncelleme: 13 Ocak 2024 20:04
3 dk Okuma

HASTANE VE ATK’DEN ÇELİŞKİLİ RAPORLAR

616. F Oturması: Hasta mahpus Abdulkadir Kuday serbest bırakılsın

İleri derecede ASL hastası olan Abdülkadir Kuday'ın serbest bırakılmasını isteyen insan hakları savunucuları, "R” tipi hapishanede tedavi edilebilir ve yaşayabilir diyerek Abdulkadir’i ölüme terk ediyor” diye seslendi.
Görseli Büyüt
616. F Oturması: Hasta mahpus Abdulkadir Kuday serbest bırakılsın
Fotoğraf: Evrim Kepenek/bianet
bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar,...

bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar, Yeşil Gazete, Journo ve sektör dergileri için yazılar yazdı, haberleri yayınlandı. Hemşin kültür dergisi GOR’un kurucu yazarlarından. Yeşilden Maviye Karadenizden Kadın Portreleri, Sırtında Sepeti, Medya ve Yalanlar isimli kitaplara katkı sundu. 2011 Musa Anter Gazetecilik ödülü sahibi. Türkiye Gazeteciler Sendikası Kadın ve LGBTİ+ Komisyonu kurucu üyelerinden. İstanbul Üniversitesi Avrupa Birliği ve Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun. Ekim 2018’den bu yana bianet’te çalışıyor.

Devamını Göster
ilgili haberler
Sayfa Başına Git