Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 27 Mayıs 2024 14:59
 ~ Son Güncelleme: 28 Mayıs 2024 12:00
4 dk Okuma

AVUKAT ALTUN: HEMEN TUTUKLANMALI

Yedikule Göğüs Hastanesi'ndeki “cinsel saldırı faili” doktora 12 yıl hapis cezası

Avukat Feyza Altun, fail doktor S.E.’nin aldığı 12 yıl hapis cezasına dair Tabipler Birliği’ne ve İl Sağlık Müdürlüğü’ne bilgilendirme yapacaklarını söyledi. Ayrıca sanığın derhal tutuklanması için başvuracaklarını da açıkladı.
Görseli Büyüt
Yedikule Göğüs Hastanesi'ndeki “cinsel saldırı faili” doktora 12 yıl hapis cezası
Fotoğraf: KESK Kadın Meclisi
bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar,...

bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar, Yeşil Gazete, Journo ve sektör dergileri için yazılar yazdı, haberleri yayınlandı. Hemşin kültür dergisi GOR’un kurucu yazarlarından. Yeşilden Maviye Karadenizden Kadın Portreleri, Sırtında Sepeti, Medya ve Yalanlar isimli kitaplara katkı sundu. 2011 Musa Anter Gazetecilik ödülü sahibi. Türkiye Gazeteciler Sendikası Kadın ve LGBTİ+ Komisyonu kurucu üyelerinden. İstanbul Üniversitesi Avrupa Birliği ve Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun. Ekim 2018’den bu yana bianet’te çalışıyor.

Devamını Göster
ilgili haberler
Sayfa Başına Git