Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 12 Eylül 2022 12:05
 ~ Son Güncelleme: 12 Eylül 2022 12:20
7 dk Okuma

Bir işsiz nasıl yaşıyor, ne düşünüyor: İnsan gibi yaşayamıyoruz

İşsiz saya işçisi Orhan Bağdagül'le Kadırga'da bir kahvehanedeyiz: Bu ülkeye inancımı kaybettim. Sosyal adaletten, ekonomiye her şeyde sıkıntı var. Daha da kötü olacak. Ama zengine bir şey olmayacak. Onlar yine refah içinde yaşayacak, ezilen de ezilmeye devam edecek.
Bir işsiz nasıl yaşıyor, ne düşünüyor: İnsan gibi yaşayamıyoruz
Haziran 2018'den bu yana bianet muhabiri. 2013'te bianet'te staj yaptıktan sonra bianet'in projelerinde de yer aldı. Expression Interrupted, susma24.com, Jıneps, Inside Turkey, tol.org gibi platformlarda...

Haziran 2018'den bu yana bianet muhabiri. 2013'te bianet'te staj yaptıktan sonra bianet'in projelerinde de yer aldı. Expression Interrupted, susma24.com, Jıneps, Inside Turkey, tol.org gibi platformlarda haber ve makaleleri yayınlandı. İfade özgürlüğü alanında birçok haber ve makaleye görüş verdi. Yazıları İngilizce başta olmak üzere Fransızca, İtalyanca ve Çerkesceye çevrildi. 8 Mart 2018’deki Feminist Gece Yürüyüşünde çektiği fotoğraflar İstanbul Büyükşehir Belediyesince sergilendi. Erciyes Üniversitesi Gazetecilik mezunu.

Devamını Göster
ilgili haberler
Sayfa Başına Git