Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 7 Haziran 2022 10:20
 ~ Son Güncelleme: 8 Haziran 2022 13:33
6 dk Okuma

Savcı bir kez daha Sözleşme'den çekilme kararının iptalini istedi

Pervin Buldan, Hülya Gülbahar, Özge Yücel, Şanal Sarıhan ve Özgür Özel Danıştay'da heyete beyanlarını verirken İstanbul Sözleşmesi'ni anlattı. Savcı bir kez daha İstanbul Sözleşmesi'nden çekilme kararının iptalini istedi. Karar önümüzdeki günlerde açıklanacak.
Savcı bir kez daha Sözleşme'den çekilme kararının iptalini istedi
bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar,...

bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar, Yeşil Gazete, Journo ve sektör dergileri için yazılar yazdı, haberleri yayınlandı. Hemşin kültür dergisi GOR’un kurucu yazarlarından. Yeşilden Maviye Karadenizden Kadın Portreleri, Sırtında Sepeti, Medya ve Yalanlar isimli kitaplara katkı sundu. 2011 Musa Anter Gazetecilik ödülü sahibi. Türkiye Gazeteciler Sendikası Kadın ve LGBTİ+ Komisyonu kurucu üyelerinden. İstanbul Üniversitesi Avrupa Birliği ve Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun. Ekim 2018’den bu yana bianet’te çalışıyor.

Devamını Göster
ilgili haberler
Sayfa Başına Git