Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 6 Eylül 2023 16:02
 ~ Son Güncelleme: 6 Eylül 2023 16:37
3 dk Okuma

LGBTİ+ derneklerinden Erdoğan’a: Nefret mitingine karşı çık

Bulduğu her fırsatta LGBTİ+ topluluğuna yönelik nefret söylemi yayan, ayrımcı ve homofobik söylemleri ile LGBTİ+'ları hedef haline getiren Erdoğan, gerçekte “Ebrar’a sahip çıkar mıydı?” böylesi bir açıklama yapar mıydı? LGBTİ+ dernekleri bu konuda ne düşünüyor?
LGBTİ+ derneklerinden Erdoğan’a: Nefret mitingine karşı çık
bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar,...

bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar, Yeşil Gazete, Journo ve sektör dergileri için yazılar yazdı, haberleri yayınlandı. Hemşin kültür dergisi GOR’un kurucu yazarlarından. Yeşilden Maviye Karadenizden Kadın Portreleri, Sırtında Sepeti, Medya ve Yalanlar isimli kitaplara katkı sundu. 2011 Musa Anter Gazetecilik ödülü sahibi. Türkiye Gazeteciler Sendikası Kadın ve LGBTİ+ Komisyonu kurucu üyelerinden. İstanbul Üniversitesi Avrupa Birliği ve Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun. Ekim 2018’den bu yana bianet’te çalışıyor.

Devamını Göster
ilgili haberler
Sayfa Başına Git