Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 15 Mart 2019 11:44
 ~ Son Güncelleme: 16 Mart 2019 16:23
4 dk Okuma

ADLİYEDEN BAKINCA / ERKEK ŞİDDETİ

İmran Kandemir Cinayeti Duruşması: Katil Yüzü Nasıl Oluyor?

Öğretmen İmran Kandemir'in ölümünden sorumlu tutulan Burak T. ikinci kez hakim karşısındaydı. Sanık avukatı "basın dışarı çıksın" dedi, hakimden "hangi kanuna göre, basın özgürlüğü var" yanıtını aldı.
İmran Kandemir Cinayeti Duruşması: Katil Yüzü Nasıl Oluyor?
bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar,...

bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar, Yeşil Gazete, Journo ve sektör dergileri için yazılar yazdı, haberleri yayınlandı. Hemşin kültür dergisi GOR’un kurucu yazarlarından. Yeşilden Maviye Karadenizden Kadın Portreleri, Sırtında Sepeti, Medya ve Yalanlar isimli kitaplara katkı sundu. 2011 Musa Anter Gazetecilik ödülü sahibi. Türkiye Gazeteciler Sendikası Kadın ve LGBTİ+ Komisyonu kurucu üyelerinden. İstanbul Üniversitesi Avrupa Birliği ve Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun. Ekim 2018’den bu yana bianet’te çalışıyor.

Devamını Göster
ilgili haberler
Sayfa Başına Git