Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 12 Temmuz 2011 17:56
 ~ Son Güncelleme: 30 Ekim 2013 23:56
2 dk Okuma

OHO 2011

Ana Akım Karşısında Habercilik!

OHO katılımcıları Birgün gazetesi ve IMC televizyonunu ziyaret etti; NTV'den Mirgün Cabas'tan televizyon haber Merkezi çalışmalarını dinledi ve habercilik tartıştı.
 Ana Akım Karşısında Habercilik!

Kasım 2012- 2018 arasında bianet'te muhabir ve editör olarak çalıştı. Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu. 

Texas A&M Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde doktora çalışmalarını sürdürüyor. Yüksek lisansını Central European University’de tamamladı. Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu. 

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden 2011 yılında mezun oldu. ANKA Haber Ajansı, Refleks, Dünya gazetesi, dokuz8 haber, medyaport.net'te çalıştı. Gazeteciler Platformu (um:ag) ve Journo'da...

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden 2011 yılında mezun oldu. ANKA Haber Ajansı, Refleks, Dünya gazetesi, dokuz8 haber, medyaport.net'te çalıştı. Gazeteciler Platformu (um:ag) ve Journo'da haberleri, Faili Belli'de dava izleme raporları yayımlandı.

Devamını Göster
ilgili haberler
Sayfa Başına Git