Search Homepage
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Show menuHide menu
Date published: 8 August 2019 16:05
 ~ Modified On: 8 August 2019 16:22
2 min Read

CHP İSTANBUL CHAIR CANAN KAFTANCIOĞLU

‘Women’s Representation in İstanbul Municipal Administration Rises from 0 to 25 Percent’

Five women have been appointed to senior positions at İstanbul Metropolitan Municipality. Speaking to bianet about the recent appointments, CHP İstanbul Provincial Chair Canan Kaftancıoğlu has stated, “I regard it as a gain.”
‘Women’s Representation in İstanbul Municipal Administration Rises from 0 to 25 Percent’
bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar,...

bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar, Yeşil Gazete, Journo ve sektör dergileri için yazılar yazdı, haberleri yayınlandı. Hemşin kültür dergisi GOR’un kurucu yazarlarından. Yeşilden Maviye Karadenizden Kadın Portreleri, Sırtında Sepeti, Medya ve Yalanlar isimli kitaplara katkı sundu. 2011 Musa Anter Gazetecilik ödülü sahibi. Türkiye Gazeteciler Sendikası Kadın ve LGBTİ+ Komisyonu kurucu üyelerinden. İstanbul Üniversitesi Avrupa Birliği ve Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun. Ekim 2018’den bu yana bianet’te çalışıyor.

show more
related news
Back to Top