Search Homepage
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Show menuHide menu
Date published: 15 October 2018 15:18
 ~ Modified On: 15 October 2018 17:45
3 min Read

PROF. DR. ŞEBNEM KORUR-FİNCANCI:

'Vefa Kartal Taken from Hospital to Prison is Vulnerable to Infection'

Ill prisoner Vefa Kartal, who was referred to hospital after ending his hunger strike, has been taken back to prison. Prof. Dr. Korur-Fincancı has emphasized that though his illnesses could be treated in a short time, he might still be vulnerable to infection.
'Vefa Kartal Taken from Hospital to Prison is Vulnerable to Infection'
bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar,...

bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar, Yeşil Gazete, Journo ve sektör dergileri için yazılar yazdı, haberleri yayınlandı. Hemşin kültür dergisi GOR’un kurucu yazarlarından. Yeşilden Maviye Karadenizden Kadın Portreleri, Sırtında Sepeti, Medya ve Yalanlar isimli kitaplara katkı sundu. 2011 Musa Anter Gazetecilik ödülü sahibi. Türkiye Gazeteciler Sendikası Kadın ve LGBTİ+ Komisyonu kurucu üyelerinden. İstanbul Üniversitesi Avrupa Birliği ve Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun. Ekim 2018’den bu yana bianet’te çalışıyor.

show more
related news
Back to Top