Search Homepage
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Show menuHide menu
Date published: 2 March 2010 08:55
 ~ Modified On: 28 October 2013 00:20
2 min Read

Death Threat for Journalist Pekgöz

News chief of Günlük newspaper Ramazan Pekgöz was threatened by a person on the street who said, "We finished Hrant Dink off. We will do the same to you". After Pekgöz complained at the police station in Taksim/Istanbul, the person who threatened him was arrested.
Death Threat for Journalist Pekgöz
İstanbul Üniversitesi Fransız Filolojisi Bölümü'nden mezun. 1996'da muhabiri olduğu uluslararası Sınır Tanımayan Gazeteciler (RSF) örgütünün Türkiye temsilcisi olarak çalışıyor. 1999'dan beri İPS İletişim Vakfı'nın projesi...

İstanbul Üniversitesi Fransız Filolojisi Bölümü'nden mezun. 1996'da muhabiri olduğu uluslararası Sınır Tanımayan Gazeteciler (RSF) örgütünün Türkiye temsilcisi olarak çalışıyor. 1999'dan beri İPS İletişim Vakfı'nın projesi olan bianet sitesinde, Hukuki Destek Masası koordinatörü, ifade özgürlüğü editörü ve yayın yönetmeni olarak çalıştı. 4.800'den fazla imzalı haber ve makalesi bulunuyor. Bizim Gazete ve Güncel Hukuk dergisi için haber ve makaleler yazdı. Halen bianet'te Medya Gözlem Raporları'nı hazırlıyor.

show more
related news
Back to Top