Search Homepage
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Show menuHide menu
Date published: 19 April 2010 11:32
 ~ Modified On: 31 October 2013 00:04
2 min Read

BDP Politicians in the Sight of the Judiciary

An Ankara Court decided once more to bring BDP Istanbul MP Tuncel to court by compulsion. Siirt Mayor Sadak was sentenced to imprisonment of 10 months in a single session because of pictures the 2010 calendar. DTK Co-Chair Dicle faces prison sentence of up to 20 years.
BDP Politicians in the Sight of the Judiciary
İstanbul Üniversitesi Fransız Filolojisi Bölümü'nden mezun. 1996'da muhabiri olduğu uluslararası Sınır Tanımayan Gazeteciler (RSF) örgütünün Türkiye temsilcisi olarak çalışıyor. 1999'dan beri İPS İletişim Vakfı'nın projesi...

İstanbul Üniversitesi Fransız Filolojisi Bölümü'nden mezun. 1996'da muhabiri olduğu uluslararası Sınır Tanımayan Gazeteciler (RSF) örgütünün Türkiye temsilcisi olarak çalışıyor. 1999'dan beri İPS İletişim Vakfı'nın projesi olan bianet sitesinde, Hukuki Destek Masası koordinatörü, ifade özgürlüğü editörü ve yayın yönetmeni olarak çalıştı. 4.800'den fazla imzalı haber ve makalesi bulunuyor. Bizim Gazete ve Güncel Hukuk dergisi için haber ve makaleler yazdı. Halen bianet'te Medya Gözlem Raporları'nı hazırlıyor.

show more
related news
Back to Top