Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 2 Nisan 2024 16:19
 ~ Son Güncelleme: 2 Nisan 2024 16:50
4 dk Okuma

Hakan Bakırcıoğlu’nun ardından

Hani insanların hayatında ‘İyi ki tanımışım’ dediği kişiler vardır ya, benim ki Hakan Bakırcıoğlu’ydu. Tam da anlatıldığı gibi, "Onu tanıdığınızda güvenirdiniz. Samimiydi, dürüsttü, çok vicdanlıydı. Dünyadaki tüm haksızlıkları ve acıları yüreğinde hissedecek kadar vicdanlı ve insan sevgisiyle doluydu."
Görseli Büyüt
Hakan Bakırcıoğlu’nun ardından
Haziran 2018'den bu yana bianet muhabiri. 2013'te bianet'te staj yaptıktan sonra bianet'in projelerinde de yer aldı. Expression Interrupted, susma24.com, Jıneps, Inside Turkey, tol.org gibi platformlarda...

Haziran 2018'den bu yana bianet muhabiri. 2013'te bianet'te staj yaptıktan sonra bianet'in projelerinde de yer aldı. Expression Interrupted, susma24.com, Jıneps, Inside Turkey, tol.org gibi platformlarda haber ve makaleleri yayınlandı. İfade özgürlüğü alanında birçok haber ve makaleye görüş verdi. Yazıları İngilizce başta olmak üzere Fransızca, İtalyanca ve Çerkesceye çevrildi. 8 Mart 2018’deki Feminist Gece Yürüyüşünde çektiği fotoğraflar İstanbul Büyükşehir Belediyesince sergilendi. Erciyes Üniversitesi Gazetecilik mezunu.

Devamını Göster
ilgili haberler
Sayfa Başına Git