Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 1 Temmuz 2023 00:00
 ~ Son Güncelleme: 1 Temmuz 2023 00:22
3 dk Okuma

"Şehrin Deli Efendileri" üzerine

Çıkış noktası, Lacan’ın 1950’lerde dile getirdiği, “Babanın-Adı’nın men edilmesi” olan ve bu tanımı şizofreniyle paranoyanın ortak noktasında buluşturarak ele alan “Şehrin Deli Efendileri”, hem psikiyatri hem de psikanaliz kliniği için önemli bir referans dayanağı olan Lacan’ın tanımını derinlemesine irdeleyerek okurun tartışma ve okuma sahasını genişletiyor.
"Şehrin Deli Efendileri" üzerine
Milliyet, Hürriyet, Hürriyet Kitap Sanat, BirGün, BirGün Pazar, BirGün Kitap, Taraf, Cumhuriyet Pazar, T24, Gazete Duvar, sendika.org, solhaber.org'a, siyaset, edebiyat, müzik, sinema, tiyatro yazıları yazdı....

Milliyet, Hürriyet, Hürriyet Kitap Sanat, BirGün, BirGün Pazar, BirGün Kitap, Taraf, Cumhuriyet Pazar, T24, Gazete Duvar, sendika.org, solhaber.org'a, siyaset, edebiyat, müzik, sinema, tiyatro yazıları yazdı. Halen Gazete Pencere ve OT dergisine kültür sanat, Edebiyathaber.net, K24, Oggito, Ne Okuyorum? internet sitelerine edebiyat yazıları yazıyor. Doğan Kitap etiketiyle yayınlanmış Zıvana ve Buji isimli iki romanı, bir kısa film senaryosu var.

Devamını Göster
Sayfa Başına Git