Search Homepage
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Show menuHide menu
Date published: 13 October 2010 10:06
 ~ Modified On: 31 October 2013 00:13
2 min Read

FREEDOM OF EXPRESSION

Decision on "Qandil Interview" Expected in December

The case against human rights defender Tahmaz and Birgün newspaper official Çeşmecioğlu has reached its final stage. The defendants stand trial for an interview with PKK executives. The final verdict of the Istanbul 10th High Criminal Court is expected for 2 December.
Decision on "Qandil Interview" Expected in December
İstanbul Üniversitesi Fransız Filolojisi Bölümü'nden mezun. 1996'da muhabiri olduğu uluslararası Sınır Tanımayan Gazeteciler (RSF) örgütünün Türkiye temsilcisi olarak çalışıyor. 1999'dan beri İPS İletişim Vakfı'nın projesi...

İstanbul Üniversitesi Fransız Filolojisi Bölümü'nden mezun. 1996'da muhabiri olduğu uluslararası Sınır Tanımayan Gazeteciler (RSF) örgütünün Türkiye temsilcisi olarak çalışıyor. 1999'dan beri İPS İletişim Vakfı'nın projesi olan bianet sitesinde, Hukuki Destek Masası koordinatörü, ifade özgürlüğü editörü ve yayın yönetmeni olarak çalıştı. 4.800'den fazla imzalı haber ve makalesi bulunuyor. Bizim Gazete ve Güncel Hukuk dergisi için haber ve makaleler yazdı. Halen bianet'te Medya Gözlem Raporları'nı hazırlıyor.

show more
related news
Back to Top