Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 5 Kasım 2015 13:09
 ~ Son Güncelleme: 5 Kasım 2015 13:16
4 dk Okuma

ÖZLEM AKARSU ÇELİK’TEN

“Yeni Türkiye”de Eski Alışkanlık mı?

Şırnak, Cizre’de 21 kişinin öldürülmesiyle ilgili, şu dakikalarda Eskişehir'de görülmekte olan dava, Türkiye'nin yeni mi yoksa eski tas eski hamam mı olduğunu hepimizin gözüne sokacak.
“Yeni Türkiye”de Eski Alışkanlık mı?
Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi radyo televizyon sinema bölümü mezunudur. BRT, Kanal 6, SKY Türk, ATV gibi televizyonların haber merkezlerinde başbakanlık muhabirliği, parlamento muhabirliği, haber müdürlüğü...

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi radyo televizyon sinema bölümü mezunudur. BRT, Kanal 6, SKY Türk, ATV gibi televizyonların haber merkezlerinde başbakanlık muhabirliği, parlamento muhabirliği, haber müdürlüğü gibi birçok görevde bulunmuştur. Akşam Gazetesi'nde haftalık röportajlara, köşe yazılarına ve özel haberlere imza atmıştır. TMSF'nin el koyduğu AKŞAM'dan çok sayıda meslektaşıyla birlikte işten çıkarılmıştır. Bir süre Milliyet'in pazar ekinde de köşe yazarlığı yapmıştır. Gazetecilerin yaptığı özel haberleri yarışmalara bizzat kendilerinin göndermelerini ayıp kabul ettiği için hiçbir ödüle başvurmamıştır.

Devamını Göster
ilgili haberler
Sayfa Başına Git