Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 18 Temmuz 2009 00:00
 ~ Son Güncelleme: 30 Ekim 2013 23:59
7 dk Okuma

MUSTAFA SÜTLAŞ'TAN SİGARA ÜZERİNE

Özgürlük!... Ama Neyin Karşılığı...

Yaklaşık "21,5 yıl" o özgürlüğü yaşadığımı sandım. Ama çoğu "başkalarının özgürlüklerinin kısıtlandığı" anlardı..."Sigara öldürür!" Sizi değilse bile "insanlığı"..19 Temmuz"u destekliyorum! Sizi de tüm kişisel "yarar ve çıkarlarınızı" yeniden hesaplamaya çağırıyorum..
Özgürlük!... Ama Neyin Karşılığı...
İstanbul Lepra Hastanesi “Lepra kontrol çalışmaları” yürüttü. 2006’da 25 yıl 7 ay süreyle fiili devlet hizmetimi tamamladı ve emekli oldu. Cüzzamla Savaş Derneği'nde Türk Tabipleri...

İstanbul Lepra Hastanesi “Lepra kontrol çalışmaları” yürüttü. 2006’da 25 yıl 7 ay süreyle fiili devlet hizmetimi tamamladı ve emekli oldu. Cüzzamla Savaş Derneği'nde Türk Tabipleri Birliği (TTB) ile İstanbul Tabip Odası (İTO), Hasta ve Hasta Yakını Hakları Derneği’nde (HAYAD) çalıştı. "Hasta ve Hasta Yakını Hakları" adlı bir kitabı Çiviyazıları Yayınevi tarafından 2000’nde yayınlandı. Sütlaş kuruluşundan itibaren bianet’te başka sağlık olmak üzere birçok konuda köşe yazıları kaleme alıyor ve haberlere imza atıyor. 2003’te TTB “Köşe Yazıları” adıyla yazılarını kitaplaştırdı.

Devamını Göster
ilgili haberler
Sayfa Başına Git