Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 25 Şubat 2024 00:00
 ~ Son Güncelleme: 25 Şubat 2024 12:11
2 dk Okuma

KADINLARIN GÜNDEMİ

"Öğrenirken öğreten" bir başkan adayı: Özak işçisi Funda Bakış

Kazanır veya kazanmaz “konu bu değil” demeyeceğim, bana sorarsanız Bakış, çoktan kazanmış durumda, onlarca yüzlerce insanın kendisine inancının yanında kendisini de kazanmış bir kadın o.
Görseli Büyüt
"Öğrenirken öğreten" bir başkan adayı: Özak işçisi Funda Bakış
Özak Tekstil direnişçileri Funda Bakış ve Yıldız Bağcı, Fotoğraflar: Evrim Kepenek/bianet
bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar,...

bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar, Yeşil Gazete, Journo ve sektör dergileri için yazılar yazdı, haberleri yayınlandı. Hemşin kültür dergisi GOR’un kurucu yazarlarından. Yeşilden Maviye Karadenizden Kadın Portreleri, Sırtında Sepeti, Medya ve Yalanlar isimli kitaplara katkı sundu. 2011 Musa Anter Gazetecilik ödülü sahibi. Türkiye Gazeteciler Sendikası Kadın ve LGBTİ+ Komisyonu kurucu üyelerinden. İstanbul Üniversitesi Avrupa Birliği ve Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun. Ekim 2018’den bu yana bianet’te çalışıyor.

Devamını Göster
Sayfa Başına Git