Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 18 Mart 2020 17:06
 ~ Son Güncelleme: 25 Mart 2020 09:46
5 dk Okuma

EVRİM KEPENEK’İN BEYOĞLU İZLENİMLERİ

Korona Günlerinde Beyoğlu: Esnaf Kaygılı, Kediler Yalnız..

AVM’de çalışanlar, kitapevlerinde bekleyenler, Beyoğlu esnafı… Eskisi kadar kalabalık olmayan Beyoğlu’nda gördüğüm az sayıdaki insan maskeli. Sokaklarda gezerken sosyal mesafelenme kuralına uymaya özen göstererek, soruyorum: “Korona sosyal hayatınızı nasıl etkiledi?”
Korona Günlerinde Beyoğlu: Esnaf Kaygılı, Kediler Yalnız..
bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar,...

bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar, Yeşil Gazete, Journo ve sektör dergileri için yazılar yazdı, haberleri yayınlandı. Hemşin kültür dergisi GOR’un kurucu yazarlarından. Yeşilden Maviye Karadenizden Kadın Portreleri, Sırtında Sepeti, Medya ve Yalanlar isimli kitaplara katkı sundu. 2011 Musa Anter Gazetecilik ödülü sahibi. Türkiye Gazeteciler Sendikası Kadın ve LGBTİ+ Komisyonu kurucu üyelerinden. İstanbul Üniversitesi Avrupa Birliği ve Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun. Ekim 2018’den bu yana bianet’te çalışıyor.

Devamını Göster
ilgili haberler
bu haberin uzantıları
ilgili haberler
diğer yazıları
Sayfa Başına Git