Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 22 Mayıs 2024 12:00
 ~ Son Güncelleme: 22 Mayıs 2024 13:13
9 dk Okuma

Kayyumluk üzerine tez yazan kayyumların tezlerine dair bazı "tezler"!

2016-2020 sürecinde 1,5 milyon kişinin “terörist” diye soruşturmadan geçtiği bir ülkede, kayyumlarca, kayyum değerlendirme anketi yapmak bilimsel bir faaliyet değil, kayyum Olgun Öner’in tezinde yaptığı gibi “bir propagandadan” ibaret olur.
Görseli Büyüt
Kayyumluk üzerine tez yazan kayyumların tezlerine dair bazı "tezler"!
Fotoğraf: AA Arşiv
İstihdam uzmanı, yazar. Gazi Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü mezunu. Ankara Üniversitesi Kadın Çalışmaları Anabilim Dalı’nda “Erkeklik Krizi ve İşsizlik” bitirme teziyle yüksek lisans yaptı. TODAİE...

İstihdam uzmanı, yazar. Gazi Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü mezunu. Ankara Üniversitesi Kadın Çalışmaları Anabilim Dalı’nda “Erkeklik Krizi ve İşsizlik” bitirme teziyle yüksek lisans yaptı. TODAİE kapsamında “Devşirme Milliyetçilik: Yurttaşlığı Değiştirilen Sporcular” master tezi ve Ankara Üniversitesi Siyaset Anabilim Dalı’nda “Ulus, Devlet ve Din İlişkileri” doktora tezine devam ediyor. İŞKUR Genel Müdürlüğü’nde İstihdam Uzmanı olarak 11 yıl görev yaptı. 6 Ocak 2017 tarihli, 679 Sayılı OHAL KHK’si kapsamında "iş bulma kurumu tarafından işsiz bırakıldı.” KESK’e Bağlı Büro Emekçileri Sendikası (BES) işyeri temsilcisiydi.

 

Devamını Göster
Sayfa Başına Git