Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 31 Mart 2024 00:00
 ~ Son Güncelleme: 7 Nisan 2024 01:23
5 dk Okuma

KADINLARIN GÜNDEMİ

Karabük’te “ırkçılık” yokmuş, “itibar” varmış

Dina’nın avukatlarından Gülyeter Aktepe, “Karabük'teki faşistler Karabük’te ırkçılık var mı yok mu tartışmasına son noktayı koydular. Ve bu yüzden de daha derin bir araştırmanın yapılması gerekiyor” diyor.
Görseli Büyüt
Karabük’te “ırkçılık” yokmuş, “itibar” varmış
Fotoğraflar: Evrim Kepenek / bianet
bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar,...

bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar, Yeşil Gazete, Journo ve sektör dergileri için yazılar yazdı, haberleri yayınlandı. Hemşin kültür dergisi GOR’un kurucu yazarlarından. Yeşilden Maviye Karadenizden Kadın Portreleri, Sırtında Sepeti, Medya ve Yalanlar isimli kitaplara katkı sundu. 2011 Musa Anter Gazetecilik ödülü sahibi. Türkiye Gazeteciler Sendikası Kadın ve LGBTİ+ Komisyonu kurucu üyelerinden. İstanbul Üniversitesi Avrupa Birliği ve Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun. Ekim 2018’den bu yana bianet’te çalışıyor.

Devamını Göster
Sayfa Başına Git