Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 14 Ocak 2024 00:00
 ~ Son Güncelleme: 15 Ocak 2024 09:20
10 dk Okuma

KADINLARIN GÜNDEMİ

“İnci Taneleri”nin “sazcısı" Sonel’i bir de Merve’den dinleyin: Kaçırıldım, kürtaja zorlandım

Müzisyen Erkal Sonel’in evliliğini gizleyerek yedi yıl önce ilişki yaşadığı Merve, bianet’e konuştu: Anlattıklarımdan sonra bana ne yaparlar bilmiyorum. Bu adam beni de çocuğumu da mağdur etti. Tüm kamuoyuna sesleniyorum, çocuğumun hakkını koruyun.
Görseli Büyüt
“İnci Taneleri”nin “sazcısı" Sonel’i bir de Merve’den dinleyin: Kaçırıldım,  kürtaja zorlandım
Kolaj: bianet
bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar,...

bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar, Yeşil Gazete, Journo ve sektör dergileri için yazılar yazdı, haberleri yayınlandı. Hemşin kültür dergisi GOR’un kurucu yazarlarından. Yeşilden Maviye Karadenizden Kadın Portreleri, Sırtında Sepeti, Medya ve Yalanlar isimli kitaplara katkı sundu. 2011 Musa Anter Gazetecilik ödülü sahibi. Türkiye Gazeteciler Sendikası Kadın ve LGBTİ+ Komisyonu kurucu üyelerinden. İstanbul Üniversitesi Avrupa Birliği ve Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun. Ekim 2018’den bu yana bianet’te çalışıyor.

Devamını Göster
ilgili haberler
Sayfa Başına Git