Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 29 Ocak 2008 05:20
 ~ Son Güncelleme: 31 Ekim 2013 00:03
4 dk Okuma

AHMET ŞIK yazdı

Ergenekon Operasyonu: Pandora'nın Kutusu…

Elbette "Ergenekoncular" da tıpkı kendilerinden öncekiler gibi devlet içinde birtakım kişi ve yapılarla ilişkili ya da işbirliği içinde. Önemli olan, “Zinciri elinde tutanlar sadece bu kadarını mı feda etmeye razı oldu” sorusuna verilecek yanıt.
Ergenekon Operasyonu: Pandora'nın Kutusu…
İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Gazeteciliğe stajyer olarak Milliyet’te başladı. 1991 ve 2007 yılları arasında Cumhuriyet, Evrensel ve Yeni Yüzyıl gazeteleri ile Nokta...

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Gazeteciliğe stajyer olarak Milliyet’te başladı. 1991 ve 2007 yılları arasında Cumhuriyet, Evrensel ve Yeni Yüzyıl gazeteleri ile Nokta dergisinde muhabir, Reuters haber ajansında da foto muhabiri olarak çalıştı. 2005 yılında Radikal gazetesinde çalışırken, Doğan Grubu'na alacak davası açtığı için işten çıkarıldı. Sonrasında çalışmaya başladığı Aktüel dergisinden de açtığı dava gerekçe gösterilerek işine son verildi. Bilgi Üniversitesi’nde akademisyen olarak görev yaptı. 2012’de Bilgi Üniversitesi’nden istifa ederek Cumhuriyet gazetesinde çalışmaya başladı.

Devamını Göster
ilgili haberler
Sayfa Başına Git