Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 29 Ekim 2022 00:00
 ~ Son Güncelleme: 29 Ekim 2022 09:34
9 dk Okuma

SANSÜR YASASI

Dezenformasyon: Kime göre neye göre?

Özetle 29’uncu madde sadece gazetecileri değil bütün sosyal medya kullanıcılarını ilgilendiriyor. Elbette Sansür Yasası’na yönelik kanun teklifinin Meclis Genel Kurulu’ndaki görüşmelerini yakından takip edenler konuya oldukça hakim ancak hepimizi nelerin beklediğini hatırlatmakta, altını çizmekte kendi adıma fayda görüyorum.
Dezenformasyon: Kime göre neye göre?
2014’te dış haber muhabiri olarak Londra’da mesleğe başladı. Şimdiye kadar sendika.org, Euronews, BirGün, Cumhuriyet ve Gazete Solfasol'de haberleri yayınlandı. Gazetecilikte Kadın Koalisyonu’nda Araştırma Koordinatörü olarak...

2014’te dış haber muhabiri olarak Londra’da mesleğe başladı. Şimdiye kadar sendika.org, Euronews, BirGün, Cumhuriyet ve Gazete Solfasol'de haberleri yayınlandı. Gazetecilikte Kadın Koalisyonu’nda Araştırma Koordinatörü olarak kadın gazetecilerin hak savunuculuğunu üstlendi. Başkent Üniversitesi İletişim Fakültesi Bilgi ve Belge Yönetimi’nde lisans, Greenwich Üniversitesi Sinematografi ve Post Prodüksiyon bölümünde yüksek lisans eğitimlerini tamamladı.

Devamını Göster
ilgili haberler
Sayfa Başına Git