Search Homepage
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Show menuHide menu
Date published: 19 March 2020 00:00
 ~ Modified On: 25 March 2020 09:18
8 min Read

IMPRESSIONS FROM İSTANBUL BY EVRİM KEPENEK

Beyoğlu in the Days of Corona: Shopkeepers are Worried, Cats are Lonely

People at shopping malls, in bookstores, in shops of Beyoğlu… It is far less crowded than usual. There are few people on the streets, most of them with masks. Trying to keep my social distance, I ask, “How has coronavirus affected your lives?”
Beyoğlu in the Days of Corona: Shopkeepers are Worried, Cats are Lonely
bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar,...

bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar, Yeşil Gazete, Journo ve sektör dergileri için yazılar yazdı, haberleri yayınlandı. Hemşin kültür dergisi GOR’un kurucu yazarlarından. Yeşilden Maviye Karadenizden Kadın Portreleri, Sırtında Sepeti, Medya ve Yalanlar isimli kitaplara katkı sundu. 2011 Musa Anter Gazetecilik ödülü sahibi. Türkiye Gazeteciler Sendikası Kadın ve LGBTİ+ Komisyonu kurucu üyelerinden. İstanbul Üniversitesi Avrupa Birliği ve Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun. Ekim 2018’den bu yana bianet’te çalışıyor.

show more
related news
Back to Top