Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 6 Nisan 2023 12:10
 ~ Son Güncelleme: 19 Nisan 2023 12:59
8 dk Okuma

6 ŞUBAT DEPREMLERİNİN ARDINDAN - 3

"Artçılar durmadan devam ederken nasıl sağlam bir bina yapılabilir?"

Hatay Samandağ'da Kiraz Ailesinin çadırındayız. “En çok çocuklarımız için kaygılıyız” diyen Hüda Kiraz, hâlâ büyük artçılar olduğunu, bu nedenle de evlerin şu an yıkılıp yeniden yapılmasının mümkün olmadığını belirtiyor.
"Artçılar durmadan devam ederken nasıl sağlam bir bina yapılabilir?"
Haber muhabiri. 1987'de İzmir’de doğdu. 2004’te tamamladığı lise öğreniminin ardından harita-kadastro ve reklâmcılık alanlarında çalışarak viyolonsel eğitimi aldı; beş yıl boyunca müzikle ilgilendi. 2012’de Atatürk...

Haber muhabiri. 1987'de İzmir’de doğdu. 2004’te tamamladığı lise öğreniminin ardından harita-kadastro ve reklâmcılık alanlarında çalışarak viyolonsel eğitimi aldı; beş yıl boyunca müzikle ilgilendi. 2012’de Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümüne girdi. Gazeteciliğe öğrencilik yıllarında Ordu Hayat Gazetesi ve Atatürk İletişim Gazetesi’nde başladı. 2015’ten itibaren Bağımsız İletişim Ağı’nda (bianet) haber, söyleşi, yazı ve röportajları yayımlandı. 2017’de Haber Ekspres, 2019’da Ticaret gazetesinde Basın İş Yasası kapsamında muhabir olarak çalıştı. Demokrat Haber’de muhtelif zamanlarda gündeme ilişkin yazılar kaleme aldı. 2020’nin başından beri bağımsız gazeteci olarak çeşitli haber mecralarına çevre, kentleşme ve çalışma yaşamı alanlarında haber yazıyor.

Devamını Göster
Sayfa Başına Git