Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 9 Aralık 2019 00:00
 ~ Son Güncelleme: 13 Mayıs 2020 08:44
5 dk Okuma

HAFTALIK / DEMET BİLGE ERKASAP

8 Milyonun Gözü Bu Masada

Asgari ücret görüşmeleri başladı. Milyonlarca kişinin gözü kulağı bir masadan çıkacak sonuçta. Eğitimde başarı ortalaması 2012'e gerilerken, 19 yıl önceki bir katliamın dosyası cezasızlık rafında yerini aldı.
8 Milyonun Gözü Bu Masada
İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu. Gazeteciliğe 1997 yılında Ulusal Basın Ajansı'nda (UBA) muhabir (adliye-toplumsal olaylar) olarak başladı. İntermedya Ekonomi dergisinde yargı muhabirliğine devam etti. 1999'da...

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu. Gazeteciliğe 1997 yılında Ulusal Basın Ajansı'nda (UBA) muhabir (adliye-toplumsal olaylar) olarak başladı. İntermedya Ekonomi dergisinde yargı muhabirliğine devam etti. 1999'da Radikal Gazetesi'ne geçti. Muhabirlik, istihbarat şefliği ve yazı işleri editörlüğü yaptı. Radikal'ın basılı hayatına son vermesinin ardından Vatan'da bir yıl politika editörü olarak çalıştıktan sonra Hürriyet Gazetesi'ne geçti. Hürriyet'te gündem-politika ve Ses Ver sayfasının editörlüğünü yaptı. Sınır Tanımayan Gazeteciler Örgütü'nün Avusturya ofisi 'Basın Özgürlüğü 2005' ödülü sahibi.

Devamını Göster
ilgili haberler
Sayfa Başına Git