Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 6 Mayıs 2010 10:49
 ~ Son Güncelleme: 31 Ekim 2013 00:00
2 dk Okuma

İNTERNET SANSÜRÜ

YouTube Sansüründe İkinci Yıl Doldu; Last.fm de AİHM'ye Gitti

YouTube sansürü ikinci yılını da geride bıraktı. INTED Başkanı Akgül, yasakla çözüm aramanın Türkiye'ye zarar verdiğini açıkladı. Youtube'den sonra Lastfm.com.tr sitesinin kapatılması da AİHM'ye taşındı. Akdeniz de, "Yasak kullanıcıların erişim, bilgi edinme paylaşma haklarını ihlâl ediyor" dedi.
YouTube Sansüründe İkinci Yıl Doldu; Last.fm de AİHM'ye Gitti
İstanbul Üniversitesi Fransız Filolojisi Bölümü'nden mezun. 1996'da muhabiri olduğu uluslararası Sınır Tanımayan Gazeteciler (RSF) örgütünün Türkiye temsilcisi olarak çalışıyor. 1999'dan beri İPS İletişim Vakfı'nın projesi...

İstanbul Üniversitesi Fransız Filolojisi Bölümü'nden mezun. 1996'da muhabiri olduğu uluslararası Sınır Tanımayan Gazeteciler (RSF) örgütünün Türkiye temsilcisi olarak çalışıyor. 1999'dan beri İPS İletişim Vakfı'nın projesi olan bianet sitesinde, Hukuki Destek Masası koordinatörü, ifade özgürlüğü editörü ve yayın yönetmeni olarak çalıştı. 4.800'den fazla imzalı haber ve makalesi bulunuyor. Bizim Gazete ve Güncel Hukuk dergisi için haber ve makaleler yazdı. Halen bianet'te Medya Gözlem Raporları'nı hazırlıyor.

Devamını Göster
ilgili haberler
Sayfa Başına Git