Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 15 Mayıs 2020 00:00
 ~ Son Güncelleme: 15 Mayıs 2020 11:14
2 dk Okuma

VİDEO SÖYLEŞİ - MURAT UTKU / KARANTİNA ATLASI 15/ İSTANBUL

Yönetmen Müjdeci Film Çekmek İçin Gittiği Büyükada'da Mahsur Kaldı

Karantina Atlası'nda yönetmen Kaan Müjdeci ile pandemi sonrası sinema dünyasını, festivalleri, "artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak" yaklaşımının doğruluğunu konuştuk.
Yönetmen Müjdeci Film Çekmek İçin Gittiği Büyükada'da Mahsur Kaldı
Gazeteci, televizyon habercisi,  AtölyeBİA gazetecilik programlarında eğitmen. bianet’e yazıyor, video çalışmaları yapıyor. Filistin/İsrail, Lübnan, Gürcistan, Rusya, Pakistan, Suriye gibi dünyanın pek çok yerinde krizleri, depremleri,...

Gazeteci, televizyon habercisi,  AtölyeBİA gazetecilik programlarında eğitmen. bianet’e yazıyor, video çalışmaları yapıyor. Filistin/İsrail, Lübnan, Gürcistan, Rusya, Pakistan, Suriye gibi dünyanın pek çok yerinde krizleri, depremleri, seçimleri, çatışmaları, savaşları, göçleri izledi. Medyascope, Radikal gazetesi, Nokta ve Aktüel dergilerinde, CNN Türk, Doğan Haber Ajansı ve Al Jazeera Türk’te muhabirlik yaptı. Kadir Has Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde “geleneksel gazetecilik ve yeni medyada habercilik” dersler verdi. “Direnişçi” belgeseli ile Sinema Yazarları Derneği (SİYAD) En İyi Belgesel Ödülünü aldı. Deniz Harp Okulu’ndan ayrıldı. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümü’nü bitirdi.

Devamını Göster
ilgili haberler
Sayfa Başına Git