Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 17 Mayıs 2023 11:53
 ~ Son Güncelleme: 17 Mayıs 2023 12:06
3 dk Okuma

Yavuz Selim Demirağ’a saldırıda cezasızlık 4 yılı geride bıraktı

Yavuz Selim Demirağ’a saldırı davasında duruşmaya 6 sanıktan sadece 2'si geldi. Orhan Ç.'nin avukatı mahkemeden duruşmaların gizlilik içinde yapılmasını talep etti. Gerekçe olarak müvekkilinin isim ve soyisminin baş harflerinin yazılarak dalga geçilmesini gösterdi.
Yavuz Selim Demirağ’a saldırıda cezasızlık 4 yılı geride bıraktı
Haziran 2018'den bu yana bianet muhabiri. 2013'te bianet'te staj yaptıktan sonra bianet'in projelerinde de yer aldı. Expression Interrupted, susma24.com, Jıneps, Inside Turkey, tol.org gibi platformlarda...

Haziran 2018'den bu yana bianet muhabiri. 2013'te bianet'te staj yaptıktan sonra bianet'in projelerinde de yer aldı. Expression Interrupted, susma24.com, Jıneps, Inside Turkey, tol.org gibi platformlarda haber ve makaleleri yayınlandı. İfade özgürlüğü alanında birçok haber ve makaleye görüş verdi. Yazıları İngilizce başta olmak üzere Fransızca, İtalyanca ve Çerkesceye çevrildi. 8 Mart 2018’deki Feminist Gece Yürüyüşünde çektiği fotoğraflar İstanbul Büyükşehir Belediyesince sergilendi. Erciyes Üniversitesi Gazetecilik mezunu.

Devamını Göster
ilgili haberler
Sayfa Başına Git