Yarımada Oyunları Festivali Bu Hafta
Çeşme ilçesine bağlı Alaçatı belediyesinin düzenlediği Yarımada Oyunları Alaçatı 2002 festivali 22-26 Mayıs günleri arasında yapılacak. Festivalde, 13 kategoride spor yarışmaları, 15 kültür ve sanat dalında yarışma ve gösteriler yer alacak.
Çeşme ilçesine bağlı Alaçatı belediyesinin düzenlediği "Yarımada Oyunları Alaçatı 2002" festivali 22 Mayıs günü başlıyor.
Çeşme Kaymakamı ve Yarımada Oyunları Başkanı Mehmet Baygül, Alaçatı Belediye Başkanı Remzi Özen, Güzelbahçe Belediye Başkanı Ertan Avkıran, Güzelbahçe Kaymakamı Haluk Saygı, Karaburun Belediye Başkanı Salih Akdeniz, Mordoğan Belediye Başkanı Ferhan Eroğlu ve Yarımada Oyunları Genel Sekreteri Mehmet Sever, İzmir Ticaret Odası'nda düzenledikleri basın toplantısında festivalle ilgili bilgi verdi.
4 bin kişi izleyecek
Çeşme Kaymakamlığı ve Alaçatı Belediyesi'nin düzenlediği "Yarımada Oyunları", spor, kültür ve sanat etkinliklerini kapsıyor. Toplam 13 kategoride spor yarışmalarının, 15 kültür ve sanat dalında yarışma ve gösterilerin yer alacağı etkinlikleri 4 bin kişinin izlemesi bekleniyor. (BB/FA)