Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 1 Temmuz 2009 14:47
 ~ Son Güncelleme: 31 Ekim 2013 00:01
2 dk Okuma

2 TEMMUZ SİVAS KATLİAMI

Yargı, Sivas Katliamı Sanığı Erçakmak'ı Az Daha Kurtarıyordu!

37 kişinin öldürüldüğü katliam sırasında Aziz Nesin'i itfaiye merdiveninden itmeye çalışan Erçakmak hakkında dava açılmış ama müdahil avukatlara haber verilmemiş. Avukat Sarıhan, dava düşecekken haberdar olduklarını ve yargılamanın sürmesini sağladıklarını anlatıyor.
Yargı, Sivas Katliamı Sanığı Erçakmak'ı Az Daha Kurtarıyordu!
İstanbul Üniversitesi Fransız Filolojisi Bölümü'nden mezun. 1996'da muhabiri olduğu uluslararası Sınır Tanımayan Gazeteciler (RSF) örgütünün Türkiye temsilcisi olarak çalışıyor. 1999'dan beri İPS İletişim Vakfı'nın projesi...

İstanbul Üniversitesi Fransız Filolojisi Bölümü'nden mezun. 1996'da muhabiri olduğu uluslararası Sınır Tanımayan Gazeteciler (RSF) örgütünün Türkiye temsilcisi olarak çalışıyor. 1999'dan beri İPS İletişim Vakfı'nın projesi olan bianet sitesinde, Hukuki Destek Masası koordinatörü, ifade özgürlüğü editörü ve yayın yönetmeni olarak çalıştı. 4.800'den fazla imzalı haber ve makalesi bulunuyor. Bizim Gazete ve Güncel Hukuk dergisi için haber ve makaleler yazdı. Halen bianet'te Medya Gözlem Raporları'nı hazırlıyor.

Devamını Göster
ilgili haberler
bu haberin uzantıları
ilgili haberler
diğer yazıları
Sayfa Başına Git