Yağmaya Karşı 1 Mayıs
EMEP Malatya İl Başkanı Bali, AKP hükümetinin ormanlardan madenlere eline ne geçerse satmaya çalıştığını söyleyerek 1 Mayısta bu yağma politikasına karşı çıkılması gerektiğini belirtti. Bali, Malatyalılar TEKELe sahip çıkmalı dedi.
Emeğin Partisi (EMEP)Malatya İl Başkanı Necdet Bali, "1 Mayıs mücadele gününü TEKEL'in özelleştirilmesine karşı mücadeleyle birleştirilmesi gerektiğini" söyledi.
Bali, Malatya Tekel Fabrikası önünde yaptığı açıklamada, "ABD'nin savaşçı politikaları yerine birlikte yaşanabilir bir dünya oluşturulmalı" dedi.
Adalet ve Kalkınma Partisi'nin (AKP) özelleştirme politikalarını da eleştiren Bali, "hükümet ormanlardan madenlere kadar eline ne geçerse satmaya başladı, bu yağma politikasına karşı çıkalım" dedi.(NK)