Search Homepage
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Show menuHide menu
Date published: 28 February 2019 15:21
 ~ Modified On: 28 February 2019 15:36
4 min Read

AYŞEGÜL DEVECİOĞLU ON THEIR VISIT TO LEYLA GÜVEN

‘We Didn’t Leave Leyla Behind, We Bring Her Along’

Ayşegül Devecioğlu, Prof. Dr. Ayşe Erzan, Nesteren Davutoğlu, Dilek Gökçin, Filiz Karakuş and Feride Eralp have visited HDP Hakkari MP and DTK Co-Chair Leyla Güven, who has been on the 113th day of her hunger strike.
‘We Didn’t Leave Leyla Behind, We Bring Her Along’
bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar,...

bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar, Yeşil Gazete, Journo ve sektör dergileri için yazılar yazdı, haberleri yayınlandı. Hemşin kültür dergisi GOR’un kurucu yazarlarından. Yeşilden Maviye Karadenizden Kadın Portreleri, Sırtında Sepeti, Medya ve Yalanlar isimli kitaplara katkı sundu. 2011 Musa Anter Gazetecilik ödülü sahibi. Türkiye Gazeteciler Sendikası Kadın ve LGBTİ+ Komisyonu kurucu üyelerinden. İstanbul Üniversitesi Avrupa Birliği ve Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun. Ekim 2018’den bu yana bianet’te çalışıyor.

show more
related news
Back to Top