Search Homepage
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Show menuHide menu
Date published: 3 September 2010 09:04
 ~ Modified On: 30 October 2013 00:17
2 min Read

Trial on "Qandil" Interview Reaches Final Stage

The case against Günlük newspaper officials Koçali, Pekgöz and Çiçekçi has reached its final stage. They are tried for an interview with the leader of the Democratic Confederation of Kurdistan. Their lawyer requested their acquittal. The case continues on 23 November.
Trial on "Qandil" Interview Reaches Final Stage
İstanbul Üniversitesi Fransız Filolojisi Bölümü'nden mezun. 1996'da muhabiri olduğu uluslararası Sınır Tanımayan Gazeteciler (RSF) örgütünün Türkiye temsilcisi olarak çalışıyor. 1999'dan beri İPS İletişim Vakfı'nın projesi...

İstanbul Üniversitesi Fransız Filolojisi Bölümü'nden mezun. 1996'da muhabiri olduğu uluslararası Sınır Tanımayan Gazeteciler (RSF) örgütünün Türkiye temsilcisi olarak çalışıyor. 1999'dan beri İPS İletişim Vakfı'nın projesi olan bianet sitesinde, Hukuki Destek Masası koordinatörü, ifade özgürlüğü editörü ve yayın yönetmeni olarak çalıştı. 4.800'den fazla imzalı haber ve makalesi bulunuyor. Bizim Gazete ve Güncel Hukuk dergisi için haber ve makaleler yazdı. Halen bianet'te Medya Gözlem Raporları'nı hazırlıyor.

show more
related news
Back to Top