Search Homepage
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Show menuHide menu
Date published: 6 September 2010 12:24
 ~ Modified On: 8 January 2018 14:44
3 min Read

UNSOLVED DISAPPEARANCES

Tosun Asked State for Fate of her Husband before Thanking U2

With the support of environmentalist Perdikis from Cyprus, last Saturday's meeting of the relatives of the disappeared focussed on the whereabouts of disappeared Acar. Hanım Tosun once more asked for the fate of her husband Fehmi before the concert of U2 who mentioned Fehmi Tosun in their album "Pop" in 1997.
Tosun Asked State for Fate of her Husband before Thanking U2
İstanbul Üniversitesi Fransız Filolojisi Bölümü'nden mezun. 1996'da muhabiri olduğu uluslararası Sınır Tanımayan Gazeteciler (RSF) örgütünün Türkiye temsilcisi olarak çalışıyor. 1999'dan beri İPS İletişim Vakfı'nın projesi...

İstanbul Üniversitesi Fransız Filolojisi Bölümü'nden mezun. 1996'da muhabiri olduğu uluslararası Sınır Tanımayan Gazeteciler (RSF) örgütünün Türkiye temsilcisi olarak çalışıyor. 1999'dan beri İPS İletişim Vakfı'nın projesi olan bianet sitesinde, Hukuki Destek Masası koordinatörü, ifade özgürlüğü editörü ve yayın yönetmeni olarak çalıştı. 4.800'den fazla imzalı haber ve makalesi bulunuyor. Bizim Gazete ve Güncel Hukuk dergisi için haber ve makaleler yazdı. Halen bianet'te Medya Gözlem Raporları'nı hazırlıyor.

show more
related news
Back to Top