Search Homepage
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Show menuHide menu
Date published: 21 April 2017 00:00
 ~ Modified On: 24 April 2017 00:45
10 min Read

FROM THE UNEMPLOYED JOURNALISTS / AFRO-TURKS - 1

The Organization that Made "The Arab Girl Looks from the Window"

Academician Körükmez and journalist Karakartal narrate the problems faced and discriminations suffered by Afro Turks in schools and business life due to their skin color. Mustafa Olpak, the history of organization and Calf Festival.
The Organization that Made "The Arab Girl Looks from the Window"
Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi (İLEF) 2011 mezunlarından. 2012 yılında İtalya’da Avrupa Gönüllü Hizmeti’ne katıldı. 4 yıl İstanbul’da yayın yapan çeşitli gazete ve dergilerde çalıştı. 9...

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi (İLEF) 2011 mezunlarından. 2012 yılında İtalya’da Avrupa Gönüllü Hizmeti’ne katıldı. 4 yıl İstanbul’da yayın yapan çeşitli gazete ve dergilerde çalıştı. 9 aydır serbest gazetecilik yapıyor. Şu sıralar Gazete Duvar, Zero İstanbul ve Journo için özel haberler hazırlıyor. İngilizce biliyor.

show more
Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi (İLEF) 2010 mezunlarından. Çeşitli gazeteler ve prodüksiyon şirketlerinde çalıştı. KHK ile kapatılan Azadi TV’de muhabirlik yaptı. Şu anda İstanbul’da freelance kameramanlık...

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi (İLEF) 2010 mezunlarından. Çeşitli gazeteler ve prodüksiyon şirketlerinde çalıştı. KHK ile kapatılan Azadi TV’de muhabirlik yaptı. Şu anda İstanbul’da freelance kameramanlık ve görüntü yönetmenliği yapıyor. Kürtçe ve Arapça biliyor.

show more
Back to Top