Search Homepage
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Show menuHide menu
Date published: 8 January 2010 09:46
 ~ Modified On: 31 October 2013 00:15
2 min Read

TEKEL Workers Determined to Continue Action

TEKEL workers decided to carry on with their protest actions for the protection of personal employers rights started 25 days ago. The ballot was decided in favour of the resistance by the vast majority of workers. The struggle for the workers' rights will be extended both in time and dimension.
TEKEL Workers Determined to Continue Action
İstanbul Üniversitesi Fransız Filolojisi Bölümü'nden mezun. 1996'da muhabiri olduğu uluslararası Sınır Tanımayan Gazeteciler (RSF) örgütünün Türkiye temsilcisi olarak çalışıyor. 1999'dan beri İPS İletişim Vakfı'nın projesi...

İstanbul Üniversitesi Fransız Filolojisi Bölümü'nden mezun. 1996'da muhabiri olduğu uluslararası Sınır Tanımayan Gazeteciler (RSF) örgütünün Türkiye temsilcisi olarak çalışıyor. 1999'dan beri İPS İletişim Vakfı'nın projesi olan bianet sitesinde, Hukuki Destek Masası koordinatörü, ifade özgürlüğü editörü ve yayın yönetmeni olarak çalıştı. 4.800'den fazla imzalı haber ve makalesi bulunuyor. Bizim Gazete ve Güncel Hukuk dergisi için haber ve makaleler yazdı. Halen bianet'te Medya Gözlem Raporları'nı hazırlıyor.

show more
related news
further coverage of this story
related news
other articles
Back to Top