Sizleri Unutmadık, Hepimiz Aynı Gemideyiz
Jeofizik Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi, 17 Ağustos depremini unutturmamak için sivil toplum örgütleriyle birlikte bir anma düzenleyecek. Prof.Dr.Aykut Barka adlı vapurdaki etkinlik, 16 Ağustos günü yapılacak.
Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği'ne (TMMOB) bağlı Jeofizik Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi, 17 Ağustos 1999 Gölcük (Kocaeli) Depremi'nin üçüncü yıl dönümünde bir anma etkinliği düzenliyor.
Sivil toplum örgütleri ile birlikte, "Sizleri Unutmadık, Hepimiz Aynı Gemideyiz" sloganıyla düzenlenen etkinlik, depremin birinci ve ikinci yıldönümünde yaşananların hatırlanmasını, dayanışmayı ve birlikteliği hedefliyor.
Türkiye Denizcilik İşletmeleri'ne ait şehir hatları vapuru "Prof. Dr. Aykut Barka"da gerçekleştirilecek etkinlik, 16 Ağustos Cuma günü yapılacak.(NK)
* Bilgi için tel: 0 212 219 63 40