Search Homepage
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Show menuHide menu
Date published: 3 October 2018 10:22
 ~ Modified On: 3 October 2018 15:09
3 min Read

TRIAL OF ALTAN BROTHERS

Sentences Given to Altans, Nazlı Ilıcak Upheld

The 2nd Penal Chamber of İstanbul Regional Court of Justice has upheld the verdict of aggravated life imprisonment issued for six people including journalists Ahmet Altan, Mehmet Altan and Nazlı Ilıcak. An appeal will be made to the Supreme Court of Appeals.
Sentences Given to Altans, Nazlı Ilıcak Upheld
bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar,...

bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar, Yeşil Gazete, Journo ve sektör dergileri için yazılar yazdı, haberleri yayınlandı. Hemşin kültür dergisi GOR’un kurucu yazarlarından. Yeşilden Maviye Karadenizden Kadın Portreleri, Sırtında Sepeti, Medya ve Yalanlar isimli kitaplara katkı sundu. 2011 Musa Anter Gazetecilik ödülü sahibi. Türkiye Gazeteciler Sendikası Kadın ve LGBTİ+ Komisyonu kurucu üyelerinden. İstanbul Üniversitesi Avrupa Birliği ve Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun. Ekim 2018’den bu yana bianet’te çalışıyor.

show more
related news
Back to Top