Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 28 Nisan 2017 00:00
 ~ Son Güncelleme: 28 Nisan 2017 12:34
15 dk Okuma

İŞSİZ GAZETECİLERDEN / SARMAŞIK DERNEĞİ-1

Sarmaşık Derneği Kapatıldı; Mağdurlar Ne Durumda?

Sarmaşık Derneği 22 Kasım 2016'da 677 sayılı KHK ile kapatılınca yaklaşık 32 bin insan yardımlardan mahrum bırakılmış oldu.
Sarmaşık Derneği Kapatıldı; Mağdurlar Ne Durumda?
İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu. Gazeteciliğe Demokrasi Gazetesi'nde başladı. Ülkede Gündem, Özgür Bakış 2000'de Yeni Gündem, Dicle Haber Ajansı ve Azadi TV'de çalıştı. Serbest gazetecilik...

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu. Gazeteciliğe Demokrasi Gazetesi'nde başladı. Ülkede Gündem, Özgür Bakış 2000'de Yeni Gündem, Dicle Haber Ajansı ve Azadi TV'de çalıştı. Serbest gazetecilik yapıyor.

Devamını Göster
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sanat Tarihi Bölümü'nü terk ederek 2015 yılında gazeteciliğe başladı. Gazeteciliğe ilk olarak Dicle Haber Ajansı (DİHA) İstanbul bürosunda başladı. 2009'da Diyarbakır...

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sanat Tarihi Bölümü'nü terk ederek 2015 yılında gazeteciliğe başladı. Gazeteciliğe ilk olarak Dicle Haber Ajansı (DİHA) İstanbul bürosunda başladı. 2009'da Diyarbakır başta olmak üzere birçok bölge illerinde mesleğe devam etti. 2012 itibariyle yerli ve yabancı basın yayın kuruluşunda serbest gazeteci olarak çalıştı. Gali Kurdistan, Xendan, Diyarbakır Özgür Haber Gazetesi, Hurbakis.net, Azadi TV, Diyarbakır Yenigün Gazetesi, Reuters (Serbest) ve Sputnik gibi kurumlarla çalıştı.

Devamını Göster
ilgili haberler
Sayfa Başına Git