Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 16 Aralık 2008 11:34
 ~ Son Güncelleme: 31 Ekim 2013 00:16
2 dk Okuma

RTÜK'ten Muş'taki Radyoya Kürtçe "Sağlıklı Yaşam" Programı İçin İzin

FM 49 radyosu, "Nesiller için sağlıklı yaşam" programını Kürtçe yayınlamaya hazırlanıyor. Bedensel Engelliler Derneği'nin hazırladığı AB destekli proje, yöre insanını kendi dilinde bilinçlendirmeyi amaçlıyor. Radyo yayın için "siyasi ortamın iyileşmesini" bekliyor.
İstanbul Üniversitesi Fransız Filolojisi Bölümü'nden mezun. 1996'da muhabiri olduğu uluslararası Sınır Tanımayan Gazeteciler (RSF) örgütünün Türkiye temsilcisi olarak çalışıyor. 1999'dan beri İPS İletişim Vakfı'nın projesi...

İstanbul Üniversitesi Fransız Filolojisi Bölümü'nden mezun. 1996'da muhabiri olduğu uluslararası Sınır Tanımayan Gazeteciler (RSF) örgütünün Türkiye temsilcisi olarak çalışıyor. 1999'dan beri İPS İletişim Vakfı'nın projesi olan bianet sitesinde, Hukuki Destek Masası koordinatörü, ifade özgürlüğü editörü ve yayın yönetmeni olarak çalıştı. 4.800'den fazla imzalı haber ve makalesi bulunuyor. Bizim Gazete ve Güncel Hukuk dergisi için haber ve makaleler yazdı. Halen bianet'te Medya Gözlem Raporları'nı hazırlıyor.

Devamını Göster
ilgili haberler
Sayfa Başına Git