Search Homepage
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Show menuHide menu
Date published: 8 March 2010 09:45
 ~ Modified On: 30 October 2013 23:59
3 min Read

Roj TV Officials Still Detained in Belgium

The Belgium police may keep KONGRA-GEL Chair Kartal, Aydar and another six people arrested in last week's raids in detention until 9 March. Kurdish television channel Roj TV claims a loss of € 1.2 million due to the operations. Kurds in several European countries voiced their protest.
Roj TV Officials Still Detained in Belgium
İstanbul Üniversitesi Fransız Filolojisi Bölümü'nden mezun. 1996'da muhabiri olduğu uluslararası Sınır Tanımayan Gazeteciler (RSF) örgütünün Türkiye temsilcisi olarak çalışıyor. 1999'dan beri İPS İletişim Vakfı'nın projesi...

İstanbul Üniversitesi Fransız Filolojisi Bölümü'nden mezun. 1996'da muhabiri olduğu uluslararası Sınır Tanımayan Gazeteciler (RSF) örgütünün Türkiye temsilcisi olarak çalışıyor. 1999'dan beri İPS İletişim Vakfı'nın projesi olan bianet sitesinde, Hukuki Destek Masası koordinatörü, ifade özgürlüğü editörü ve yayın yönetmeni olarak çalıştı. 4.800'den fazla imzalı haber ve makalesi bulunuyor. Bizim Gazete ve Güncel Hukuk dergisi için haber ve makaleler yazdı. Halen bianet'te Medya Gözlem Raporları'nı hazırlıyor.

show more
related news
Back to Top