Search Homepage
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Show menuHide menu
Date published: 4 November 2010 09:19
 ~ Modified On: 30 October 2013 00:17
3 min Read

Publisher Sancı: Prosecuted and Awarded in One Day

Publisher Sancı received the International Publishers Association special award; at the same time he is being tried for publishing books acknowledged as world cultural heritage. In Turkey, 27 publishers have been standing trial, sentences were issued for 30 books in the past two years.
Publisher Sancı: Prosecuted and Awarded in One Day
İstanbul Üniversitesi Fransız Filolojisi Bölümü'nden mezun. 1996'da muhabiri olduğu uluslararası Sınır Tanımayan Gazeteciler (RSF) örgütünün Türkiye temsilcisi olarak çalışıyor. 1999'dan beri İPS İletişim Vakfı'nın projesi...

İstanbul Üniversitesi Fransız Filolojisi Bölümü'nden mezun. 1996'da muhabiri olduğu uluslararası Sınır Tanımayan Gazeteciler (RSF) örgütünün Türkiye temsilcisi olarak çalışıyor. 1999'dan beri İPS İletişim Vakfı'nın projesi olan bianet sitesinde, Hukuki Destek Masası koordinatörü, ifade özgürlüğü editörü ve yayın yönetmeni olarak çalıştı. 4.800'den fazla imzalı haber ve makalesi bulunuyor. Bizim Gazete ve Güncel Hukuk dergisi için haber ve makaleler yazdı. Halen bianet'te Medya Gözlem Raporları'nı hazırlıyor.

show more
related external links
related news
Back to Top