Search Homepage
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Show menuHide menu
Date published: 30 March 2010 09:21
 ~ Modified On: 31 October 2013 00:19
3 min Read

Prosecutor Reckons Fictional Protagonists to be "Dangerous"

While the previous prosecutor demanded acquittal for publisher Zarakolu, the new prosecutor requests his punishment for the book "More difficult decisions than death". Zarakolu stated that the atmosphere of the trial seems to change according to the country's climate.
Prosecutor Reckons Fictional Protagonists to be "Dangerous"
İstanbul Üniversitesi Fransız Filolojisi Bölümü'nden mezun. 1996'da muhabiri olduğu uluslararası Sınır Tanımayan Gazeteciler (RSF) örgütünün Türkiye temsilcisi olarak çalışıyor. 1999'dan beri İPS İletişim Vakfı'nın projesi...

İstanbul Üniversitesi Fransız Filolojisi Bölümü'nden mezun. 1996'da muhabiri olduğu uluslararası Sınır Tanımayan Gazeteciler (RSF) örgütünün Türkiye temsilcisi olarak çalışıyor. 1999'dan beri İPS İletişim Vakfı'nın projesi olan bianet sitesinde, Hukuki Destek Masası koordinatörü, ifade özgürlüğü editörü ve yayın yönetmeni olarak çalıştı. 4.800'den fazla imzalı haber ve makalesi bulunuyor. Bizim Gazete ve Güncel Hukuk dergisi için haber ve makaleler yazdı. Halen bianet'te Medya Gözlem Raporları'nı hazırlıyor.

show more
related news
Back to Top