Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 3 Nisan 2024 15:39
 ~ Son Güncelleme: 3 Nisan 2024 16:00
5 dk Okuma

Prof. Dr. Mesut Yeğen: CHP, Zeydan’a yapılanlara daha güçlü tepki vermeli

Prof. Dr. Yeğin, "31 Mart’ta yerel değil de genel seçimleri yapsaydık ve muhalefet de 14 Mayıs’ta yaptığı gibi Kılıçdaroğlu ve 7 yardımcıyla yarışsaydı 14 Mayıs’ta çıkan sonuç bugün de tekrar ederdi. Kemal Kılıçdaroğlu ve altılı masanın önerdiği sistem insanları yine ikna etmezdi" diyor.
Görseli Büyüt
Prof. Dr. Mesut Yeğen: CHP, Zeydan’a yapılanlara daha güçlü tepki vermeli
Fotoğraf: JinNews / Van'da protestolar nedeniyle kepenkler kapandı
bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar,...

bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar, Yeşil Gazete, Journo ve sektör dergileri için yazılar yazdı, haberleri yayınlandı. Hemşin kültür dergisi GOR’un kurucu yazarlarından. Yeşilden Maviye Karadenizden Kadın Portreleri, Sırtında Sepeti, Medya ve Yalanlar isimli kitaplara katkı sundu. 2011 Musa Anter Gazetecilik ödülü sahibi. Türkiye Gazeteciler Sendikası Kadın ve LGBTİ+ Komisyonu kurucu üyelerinden. İstanbul Üniversitesi Avrupa Birliği ve Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun. Ekim 2018’den bu yana bianet’te çalışıyor.

Devamını Göster
ilgili haberler
Sayfa Başına Git