Prefabrikler Tertemiz
Yeniköy prefabriklerinde geçen hafta başlayan temizlik harekatı bu kez de Kullar bölgesine kaydı.
Kocaeli Valiliği'nin boşaltmak için formül aradığı prefabrik konutlarda, halk evlerini ve bölgelerini giderek daha çok sahipleniyor. Geçen hafta Yeniköy prefabriklerinde gerçekleşen temizlik seferberliği, bu kez Kullar 1'nci ve 2'nci bölge prefabriklerinde tekrarlandı
Örnek çevrecilik
Kullar Prefabrikleri Halk Temsilcileri Mecit Bilen ve Adem Kapucu öncülügünde düzenlenen temizlik kampanyasına prefabrik konut sakinleri çoluk çocuk katıldılar. Ellerinde poşetlerle prefabrik alanlarını dolaşıp, çöpleri topladılar. Büyük bölümü çaresizlik nedeniyle bu konutlarda yasayan insanlar, kampanyayı neşe içinde gerçekleştirirken adeta "buralar bizim" der gibiydiler.(FA)