Search Homepage
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Show menuHide menu
Date published: 24 June 2020 17:27
 ~ Modified On: 24 June 2020 17:45
6 min Read

‘None of us is free when journalists are behind bars’

Jailed journalists Barış Pehlivan, Barış Terkoğlu, Hülya Kılınç, Ferhat Çelik, Aydın Keser and Murat Ağırel stood trial for the first time today. Before hearing started, politicians, journalists and rights defenders staged a protest in front of İstanbul Courthouse.
‘None of us is free when journalists are behind bars’
Haziran 2018'den bu yana bianet muhabiri. 2013'te bianet'te staj yaptıktan sonra bianet'in projelerinde de yer aldı. Expression Interrupted, susma24.com, Jıneps, Inside Turkey, tol.org gibi platformlarda...

Haziran 2018'den bu yana bianet muhabiri. 2013'te bianet'te staj yaptıktan sonra bianet'in projelerinde de yer aldı. Expression Interrupted, susma24.com, Jıneps, Inside Turkey, tol.org gibi platformlarda haber ve makaleleri yayınlandı. İfade özgürlüğü alanında birçok haber ve makaleye görüş verdi. Yazıları İngilizce başta olmak üzere Fransızca, İtalyanca ve Çerkesceye çevrildi. 8 Mart 2018’deki Feminist Gece Yürüyüşünde çektiği fotoğraflar İstanbul Büyükşehir Belediyesince sergilendi. Erciyes Üniversitesi Gazetecilik mezunu.

show more
related news
Back to Top