Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 23 Mart 2020 12:39
 ~ Son Güncelleme: 23 Mart 2020 13:06
3 dk Okuma

AVUKAT MERİÇ EYÜBOĞLU DEĞERLENDİRDİ

Nevin Yıldırım’a Verilen Müebbet Hapis Cezasına Yargıtay Başsavcısından İtiraz

Kendisine cinsel saldırıda bulunan Nurettin Gider’i “öldürmek”ten Nevin Yıldırım'a verilen müebbet hapis cezasına Yargıtay Başsavcısı itiraz etti. Avukat Eyüboğlu, "Cezadan yapılacak her türlü indirim kıymetli" diyor.
Nevin Yıldırım’a Verilen Müebbet Hapis Cezasına Yargıtay Başsavcısından İtiraz
bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar,...

bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar, Yeşil Gazete, Journo ve sektör dergileri için yazılar yazdı, haberleri yayınlandı. Hemşin kültür dergisi GOR’un kurucu yazarlarından. Yeşilden Maviye Karadenizden Kadın Portreleri, Sırtında Sepeti, Medya ve Yalanlar isimli kitaplara katkı sundu. 2011 Musa Anter Gazetecilik ödülü sahibi. Türkiye Gazeteciler Sendikası Kadın ve LGBTİ+ Komisyonu kurucu üyelerinden. İstanbul Üniversitesi Avrupa Birliği ve Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun. Ekim 2018’den bu yana bianet’te çalışıyor.

Devamını Göster
ilgili haberler
Sayfa Başına Git